Uroczystość Św. Wojciecha

„ Niech Cię Pan błogosławi i strzeże.

Niech Pan rozpromieni oblicze swoje nad Tobą,

niech Cię obdarzy swą łaską.

Niech zwróci ku Tobie swoje oblicze i niech Cię obdarzy pokojem”.

 

23 kwietnia obchodzimy liturgiczne wspomnienie św. Wojciecha- biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Jest to również dzień imienin naszego wikariusza- ks. Wojciecha. Z tej okazji 22 kwietnia została odprawiona uroczysta Msza Święta, w czasie której modliliśmy się o potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Solenizanta. Po Komunii Świętej była czas na składanie życzeń, w czasie których nie zabrakło ciepłych słów, uśmiechów i podziękowań dla ks. Wojciecha od ks. Proboszcza, Liturgicznej Służby Ołtarza i przybyłych na tę uroczystość grup parafialnych.

Wdzięczni za każde dobre słowo, uśmiech, modlitwy i uczynione dobro życzymy obfitości Bożych łask, zdrowia, pokoju w sercu i ludzkiej życzliwości. Niech Bóg błogosławi i umacnia, a św. Wojciech uprasza dar świętości i mężnego podążania za Jezusem.

Zdjęcia z uroczystości w galerii

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.