Brak komentarzy

Bal Karnawałowy KSM DS w Godziszowie

VII BAL KARNAWAŁOWY  Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży to długo wyczekiwane przez wszystkich KSM-owiczów wydarzenie, na które 09.02.2019r. zaprosił do siebie oddział w Godziszowie. Przyjechało tam ponad 160 młodych z parafii Ćmielów, Chmielów, Godziszów, Gościeradów,  Krzątka, Kunów, Lipa,  Modliborzyce, Nowa Dęba (MBKP), Ostrowiec Świętokrzyski (Św. Jadwigi Królowej), Osiek, Połaniec, Potok Wielki, Sandomierz (MBKP), Zaklików.

Zabawę poprzedziła Msza Święta, która rozpoczęła się o godz. 17:00 w kościele pw. Św. Teresy
od Dzieciątka Jezus. Przewodniczył jej ks. Marian Bolesta- Diecezjalny Duszpasterz Dzieci i Młodzieży.

Homilię zaś wygłosił ks. Bartłomiej Wilk- Zastępca Asystenta Diecezjalnego KSM. Mówił on, jak ważnym jest znalezienie czasu na rozmowę z drugim człowiekiem, o doświadczeniu Boga w naszym życiu. Podkreślał również istotę uczestnictwa w wydarzeniach, takich jak rekolekcje czy szkolenia, organizowanych przez KSM.

Po Eucharystii ponad 160 młodych udało się do Remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Godziszowie, gdzie odbył się bal. Po oficjalnym powitaniu wszystkich gości przez Asystenta Diecezjalnego KSM – ks. Damiana Zielińskiego, KSM-owicze odtańczyli poloneza, po którym  rozpoczęły się wspólne tańce i śpiewy. Zabawę poprowadził zespół muzyczny „Majron”.

Wszyscy uczestnicy powrócili do domów pełni radości i satysfakcji z miło spędzonego czasu w gronie przyjaciół z innych parafii naszej diecezji.

Oddziałowi KSM z Godziszowa jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania za zorganizowanie tego wydarzenia!

Barbara Zbyrad
Z-ca Przewodniczącego KR KSM DS.

GALERIA

FILM

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.