Brak komentarzy

OGŁOSZENIA PARAFIALNE (24 maja 2020r.)

  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła. Złożono ofiarę 110 zł.
    Na sobotę proszę do sprzątania z Godziszowa Pierwszego od szosy do numeru 235.
  2. Trwa nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  3. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. O godz. 12.00 Msza św. o urodzaje z racji poświęcenia pól. W tym roku nie będzie procesji. Dwóch kapłanów będzie dojeżdżać do czterech stacji na modlitwę. Stacje w miejscach takich jak co roku. Jeden kapłan  będzie w Godziszowie Pierwszym. Drugi w Godziszowie Drugim i Trzecim. Zachęcamy do wspólnej modlitwy przy tych stacjach zachowując obowiązujące przepisy sanitarne i odległości.
  4. Organizowany jest kurs przedmałżeński dla osób, które mają brać ślub w tym roku, a nie mają nauk internetowych. Kurs będzie w Sanktuarium w Janowie Lubelskim. Pierwsze spotkanie w piątek 29 maja o godz.19.00
  5. Codziennie w maju transmisja Mszy św. wieczorowej i nabożeństwa majowego. W niedzielę transmisja Mszy św. o godz. 10:00
  6. Intencje Mszy Św.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.