Brak komentarzy

Podziękowania z Kamerunu

Ayos, 27.07.2020

 

        CZCIGODNY KSIĘŻE PROBOSZCZU !

 

 

Bardzo serdecznie pozdrawiamy z Kamerunu i dziękujemy za ofiarę pieniężną na zakup pralki. Kupiliśmy nową pralkę, która nam jest bardzo użyteczna. Trudno sobie wyobrazić życie w naszym dość dużym ośrodku zdrowia pranie fartuchów i innych ubrań naszych pielęgniarzy oraz ręczników, które używamy w różnych gabinetach, by je prać ręcznie. Nowa pralka jest wielką pomocą dla nas i dzięki temu uprane rzeczy są czyściejsze i robimy to o wiele szybciej.

Żeby nie być gołosłowną, przesyłam fotorelację z przekazania pralki dla naszego ośrodka zdrowia w Ayos. Radość widać na  załączonych zdjęciach.

Dziękujemy Księdzu Proboszczowi z całego serca za wrażliwe serce na potrzeby naszej misji, za życzliwość i hojność.

Trwamy w czasie pandemii, ale nikt z nas nie daje się panice. Sytuacja jest dobra, każdy żyje tak, jak żył dotychczas, oprócz dzieci, które już od pół roku – tak jak i w Polsce, mają wakacje –niestety bez możliwości zdalnego nauczania. W tym czasie większość z nich pomaga w rodzicom w polu bądź opiekuje się młodszym rodzeństwem .

Jeszcze raz z całego serca

DZIĘKUJEMY!!!

i zapewniamy o naszej stałej pamięci w modlitwie.

Celestyna Pudło wraz z całym personelem Ośrodka Zdrowia w Ayos

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.