Brak komentarzy

Lektorzy z Godziszowa w 1/8 finału Mistrzostw Polski

W dniach 27-28 czerwca 2022 roku w Kołobrzegu odbyły się XVII Mistrzostwa Polski Liturgicznej Służby Ołtarza w Piłce Nożnej o Puchar „KnC”. Mistrzostwa rozgrywane były w trzech kategoriach wiekowych: ministranci, lektorzy młodsi i lektorzy starsi. Parafię Godziszów reprezentowało 21 zawodników, którzy wzięli udział w rozgrywkach w kategorii lektor młodszy i lektor starszy. Pierwszego dnia mecze rozgrywane byłe w fazie grupowej. Lektorzy starsi z Godziszowa awansowali z fazy grupowej do wtorkowych rozgrywek play-off i ostatecznie zagrali w 1/8 finału Mistrzostw Polski. Lektorzy młodsi awansowali do finału B i zakończyli swoje zmagania w ćwierćfinale.

To ogromny sukces ministrantów z parafii p.w. Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus w Godziszowie, biorąc pod uwagę, że w Mistrzostwach brało udział 114 drużyn z całej Polski. Gratulujemy naszym reprezentantom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Jednocześnie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego wyjazdu. Panu Wójtowi i Urzędowi Gminy Godziszów dziękujemy za zapewnienie transportu, a 22 sponsorom indywidualnym z Godziszowa za wsparcie finansowe na łączną kwotę 10 400 zł.

Zdjęcia z Mistrzostw.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.